fbpx
Jakub Lenart O mnie

kim jestem?

Moja historia

Nazywam się Jakub Lenart. Jestem trenerem personalnym w Krakowie, pasjonatem sportów sylwetkowych, siłowych i treningu funkcjonalnego. Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat i już w podstawówce stawiałem swoje pierwsze kroki na siłowni. 

Od 2016 roku jestem zawodnikiem Trójboju Siłowego. Pod koniec tego samego roku otrzymałem powołanie do Kadry Narodowej na 2017 rok i stałem się jej członkiem nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. 

osiągnięcia sportowe

Na swoim koncie mam wiele osiągnięć sportowych zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Zdobyłem między innymi:

Mistrzostwo Świata Trójbój Siłowy Klasyczny – 11 czerwca 2018  Kanada, Calgary

Mistrzostwo Świata w wyciskaniu leżąc klasyczne – 17 maj 2018  Finlandia, Helsinki

Wicemistrzostwo Europy w Trójboju Siłowym – 30 listopad 2019  Litwa

– Wielokrotny Mistrz Polski

– Wielokrotny zdobywca Pucharu Polski

kim jestem?

Trener personalny w Krakowie

Od kilku lat pracuję jako trener personalny w Krakowie w sieci klubów Fitness Platinium na Bratysławskiej 4 oraz Alei Pokoju  16.  

Podczas treningów zwracam dużą uwagę na aspekt prozdrowotny. Z podopiecznymi nie tylko pracujemy nad kształtowaniem sylwetki, rozbudowaniem masy mięśniowej czy redukcją tkanki tłuszczowej ale również nad prawidłową postawą ciała, dzięki której pozbędziesz się bólu pleców, karku i kolan. 

Ciągle pogłębiam swoją wiedzę w obszarze treningu medycznego, dietetyki sportowej, podstaw fizjoterapii w celu zapewnienia jeszcze lepszej opieki trenerskiej. 

A także

Trener Trójboju Siłowego

Jestem trenerem trójboju siłowego w Krakowie. Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem podczas mistrzostw i zgromadzonej przez lata specjalistycznej wiedzy, profesjonalnie przygotowałem moich podopiecznych do zawodów. Osiągnęli oni wiele sukcesów między innymi takich jak zdobycie Mistrzostw Polski oraz kilka rekordów Polski.